1997 yılında küçük bir dükkân ile başladığımız lezzet yolculuğuna bugün 5 katlı 185 kişi kapasiteli restoranda devam eden Mis Lahmacun, uzun yıllardır sektörde var olmanın gücü ve tecrübesi ile zengin Türk mutfağımızın ve Güneydoğu mutfağının baş tacı lahmacunu Rize’ye taşıdı.

20 Yılı aşkın süren bu lezzet yolcuğunda “Kendimizin yemediği ve içmediği hiçbir ürünü, müşteriye de yedirip içirmeyeceğiz” prensibiyle hareket ederek kalite, hijyen, lezzet üçlüsünden hiçbir evrede ödün vermeden yıllar geçse de “tadı adında” olan “Mis Lahmacun” adı, bir slogan halini almış ve lezzetin adı şehrin en önemli temsil markası olarak şehrin sınırlarını da aşmıştır.

Mis Lahmacun; günlük hazırlanan taze iç harcının lezzeti, hamurunun inceliği, sebzeleri ve odun ateşindeki taş fırında usulüne uygun pişirilmesiyledoyumsuz bir lezzet bütünlüğü sağlıyor.

Aileniz ile günün her saati rahatlıkla uğrayabileceğiniz ve incecik lahmacunlarının keyfine varabileceğiniz restoranımız, her gün yüzlerce lahmacun hazırlanmasına ve süregelen bir yoğunluğun olmasına rağmen hep aynı kalitede lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.Biliyoruz ki devamlılığı olmayan hiçbir lezzet önem arz etmiyor.

Bağımsız tüketici değerlendirmeleri tarafından yapılan 2018, 2019 ve 2020 yılında siz kıymetli misafirlerimizingöstermiş olduğu teveccühle birlikteşehrinen iyi lahmacun ödülüne layık görüldük.

Müşterimizin bu ilgi ve alakası bizleri şımartmamış aksine her yeni gün kapılarımızı açarken bu ilgiye layık olmak ve mahcup olmamak için daha çok yenilikçi ve titiz çalışmamıza vesile olmuştur.

Mis Lahmacun lezzetini restoranımızda olduğu gibi, paket servis hizmetimizle de kapınıza kadar ulaştırıyoruz.  Rize sınırları içerisinde bulabileceğiniz en üst düzey tada sahip MİS lezzet hattımızı not edin ve çıtır çıtır bir lezzet istediğinizde bize ulaşın.


Mis Lahmacun, sektörün gerektirdiği bütün ISO standartları, kalite ve tarım bakanlığı gıda belgelerine sahip olup, kalite ve hijyen denetimleri ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından denetlenmektedir.

Bölge ve ilimizde çağın gereksinimlerinin sunmuş olduğu yenilikçi ve teknolojik alt yapıya sahip olup, yatırım ve istihdam yaratarak ülke ve insanımıza değer katmaya devam edeceğiz.


Yıllar geçse de kapımızdan içeri giren ilk müşteriyi karşılamanın vermiş olduğu heyecanı, 20 yılı aşkın süredir yaşıyor olmanın haklı gururunu taşıyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

 

Afiyet MİS olsun!

HIZLI SİPARİŞ VER